BİRLİK HABER-SEN’DEN TRT’YE ZİYARET

12/01/2016

Birlik Haberleşme ve İletişim Çalışanları Sendikası (Birlik Haber-Sen) Yönetim Kurulu Üyeleri, TRT Haber ve Spor Yayınları Daire Başkanı İbrahim Eroğlu’nu ve Başkan Yardımcısı Kudret Doğandemir’i makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Başkan Vekili Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç ve Cüneyt Özban TRT Haber ve Spor Yayınları Daire Başkanı İbrahim Eroğlu’nu, Başkan Yardımcısı Kudret Doğandemir’i makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Birlik Haber-Sen heyeti ilk olarak Haber ve Spor Yayınları Daire Başkanı İbrahim Eroğlu’nu ziyaret ederek kendisine hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Ziyarette konuşan Budak, personelin sıkıntılarının çözümü noktasında Birlik Haber-Sen ve TRT’nin ortak hareket etmesi gerektiği üzerinde durarak, Eroğlu’na yeni görevlerinde başarılar diledi. İşyeri çalışanlarının da katıldığı, ziyaret oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

Daha sonra Haber ve Spor Dairesi Başkan Yardımcısı Kudret Doğandemir'i ziyaret eden Birlik Haber-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri kendilerine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, milletimize hizmet yolunda hayırlı ve bereketli çalışmalar dilediler.

Son olarak TRT Avaz Kanal Koordinatörü Murat Akkoç'u ziyaret eden heyet, kendileri ile görüş alışverişinde bulundular.

Okunma Sayısı : 3888

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?