Birlik Haber-Sen’den, Trabzon’a Ziyaret

07/04/2018

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcılarımız Mevlüt Burgaç ve Ahmet Karagöz, teşkilat çalışmalarına Trabzon’da devam ettiler. Hizmet kolundaki kamu görevlileriyle bir araya gelen Birlik Haber-Sen Heyeti, Trabzon PTT A.Ş.’nin yanı sıra Trabzon TRT İl Müdürlüğünde de bir takım ziyaretlerde bulundular.

Trabzon PTT A.Ş. Başmüdürlük ve Merkez Müdürlüklerinin yanı sıra Dağıtım Merkezlerini ziyaret eden Başkanlarımız, çalışanlarla buluştular. Sendika çalışmaları hakkında bilgiler veren Genel Başkan Budak, PTT A.Ş. çalışanlarının sorularını yanıtladı ve talepleri üzerine notlar aldı.

Ziyaretlerinde Trabzon PTT A.Ş. Başmüdürü Mustafa Beşli ve Merkez Müdürlerini de ziyaret eden Heyet, çalışanların taleplerini ilettiler. Sendikal çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunan Genel Başkan Budak, Memur-Sen ve Birlik Haber-Sen’in kamu çalışanları için önemini vurguladı. Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Başmüdür ve Merkez Müdürleri, Birlik Haber-Sen çalışmalarını yakından ve takdirle takip ettiklerini belirttiler.

Teşkilat çalışmalarında Trabzon TRT İl Müdürlüğünü de ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Budak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TRT personeli ile bir araya geldiler. Birlik Haber-Sen olarak TRT ile ilgili faaliyetlerini aktaran Genel Başkan Budak, toplu sözleşme başarılarından hayata geçmiş olan Ek 125 TL kazanımının hayırlı olmasını diledi. TRT personelinin de taleplerini dinlemeyi ihmal etmeyen Birlik Haber-Sen Heyeti, TRT için çalışmalarının durmaksızın devam edeceğinin sözünü verdiler.

TRT ziyaretleri sırasında Trabzon TRT İl Müdürü Sami Serdar Şişman’ı makamında ziyaret eden Genel Başkan ve Yardımcıları, Trabzon ili ve TRT çalışanları hakkında fikir alışverişlerinde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sami Serdar Şişman, Genel Başkan Budak ve Yönetim Kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Yapılan ziyaretlerin ardından Trabzon İl Başkanı Yavuz Güney, TRT Başkanı Zeki Solak, Yönetim Kurulu Üyeleri ve temsilcilerle toplantılar yapan Birlik Haber-Sen Heyeti, önemli konularda istişarelerde bulundular.

Okunma Sayısı : 260

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?