BİRLİK HABER-SEN’DEN PTT A.Ş. STANTTINA ZİYARET

04/08/2016

Genel Başkanımız Ömer Budak ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz PTT A.Ş.’nin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi çevresinde ve 15 Temmuz Kızılay Demokrasi Meydanında demokrasi nöbeti tutan vatandaşlar için açtıkları yiyecek ve içecek stantları ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcılarımız Mevlüt Burgaç, Cengiz Bekar, Muzaffer Boskurt ve Ankara’da bulunan Şubelerimizin Yönetim Kurulu üyelerinin de içinde bulunduğu heyet, PTT A.Ş.’nin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi çevresinde ve 15 Temmuz Kızılay Demokrasi Meydanında kurduğu stantları ziyaret ederek, PTT A.Ş. Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, Genel Müdür Yardımcıları ve Daire Başkanlarıyla biraraya geldiler.

Terör örgütü FETÖ mensuplarının 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yurt genelinde başlayan demokrasi nöbetlerine PTT A.Ş. ‘de yiyecek ve içecek stantları kurarak destek veriyor. Ankara’da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi çevresinde ve 15 Temmuz Kızılay Demokrasi Meydanında kurulan stantların başında bulunan PTT A.Ş. Genel Müdürü Kenan Bozgeyik ve Genel Müdür Yardımcıları nöbet tutan vatandaşlara sıcak yemek ve çay ikramında bulunuyorlar.

PTT A.Ş. stantlarını ziyaret eden Genel Başkanımız Ömer Budak, PTT A.Ş. Genel Müdürü Kenan Bozgeyik’e ve Yönetim Kurulu Üyelerine milli iradeden yana gösterdikleri duruşlarından dolayı teşekkür etti. Millet olarak büyük bir felaketin eşiğinden dönüldüğüne dikkat çeken Budak, vatandaşlarımızın 7’den 70’e demokrasi nöbetine katıldığını belirterek, PTT A.Ş.’nin nöbet bekleyen insanlara destek olarak çok önemli bir görevi yerine getirdiğini söyledi.  

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren PTT A.Ş. Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, PTT A.Ş. ailesi olarak, ülkemiz insanının hizmet ihtiyacının her koşulda sağlanabilmesi için var güçleriyle ve yılmadan çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Bozgeyik, demokrasi adına canlarını feda eden Şehitlerimize Yüce Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar, başta kederli aileleri olmak üzere Yüce Milletimize başsağlığı ve sabırlar dileğinde bulundu.

Okunma Sayısı : 1446

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?