Birlik Haber-Sen’den İletişim Başkanlığı’na Ziyaret

26/06/2020

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Dairesi Başkanı Halil Cem Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Birlik Haber-Sen CİB Temsilcisi Mustafa Bekdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Dairesi Başkanı Halil Cem Öztürk’ü makamında ziyaret ederek İletişim Başkanlığı’nın çalışmaları, güncel sorunlar ve sendikal faaliyetlere ilişkin görüştüler.

Ülkenin güncel sorunlarının değerlendirildiği görüşmede, Pandemi sürecinde personellerin çalışma şartlarına ve iş yükü konularına değinildi. Çalışanlardan gelen talep ve beklentileri Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Dairesi Başkanı Halil Cem Öztürk’e aktaran Genel Başkan Budak, çalışanların verim ve motivasyonunu arttırmak amacıyla izlenmesi gereken yol haritalarını sundu.

Yönetim Hizmetleri Dairesi Başkanı Halil Cem Öztürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ömer Budak nezdinde tüm Birlik Haber-Sen’e teşekkür etti.

Okunma Sayısı : 170

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?