Birlik Haber-Sen’den Iğdır ve Kars Ziyareti

09/10/2019

Birlik Haber-Sen Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Burgaç, teşkilat çalışmaları kapsamında Iğdır ve Kars’ı ziyaret ederek kamu çalışanları ile bir araya geldiler.

Ziyaretlerine Iğdır ile devam eden Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Burgaç, kamu çalışanlarıyla ve teşkilat üyeleriyle buluştular. PTT Başmüdürlüğünü ve merkezleri ziyaret eden Birlik Haber-Sen heyeti, personelle sohbet etti. Çalışanlardan gelen soruları yanıtlayan heyet, gelen talepleri de göz önünde bulundurduklarını ve gerekli yerlere ilettiklerinin altını çizdi.

Iğdır ziyaretlerinin ardından Kars’a giden Birlik Haber-Sen heyeti, burada çalışmalarını sürdürdü. Hizmet kolunda görev yapan kamu çalışanlarının sorularını yanıtlayan yönetim kurulu üyeleri, mutabakatsızlıkla sonuçlanan 5. Dönem Toplu Sözleşme sürecinde yaşananlar ve toplu sözleşme sonucunda oluşan süreçte yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Ayrıca Iğdır ve Kars’ta Yönetim Kurulu Üyeleri ve işyeri temsilcileri ile toplantılar yapan heyet, çalışmalar hakkında  bilgiler aldı ve istişarelerde bulundu.

Okunma Sayısı : 1000

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizi faydalı buluyor musunuz?