Birlik Haber-Sen’den, Bursa ve İstanbul Ziyareti

09/05/2018

Birlik Haber-Sen Genel Başkan Vekili Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Bekar, teşkilat çalışmaları kapsamında Bursa ve İstanbul Anadolu Yakası’nı ziyaret ederek hizmet kolundaki kamu çalışanları ile bir araya geldiler.

Programlarına Bursa ile başlayan Birlik Haber-Sen heyeti, çalışmalarına İstanbul Anadolu Yakası’nda devam etti. PTT A.Ş. Başmüdürlüklerini ve Merkezlerini gezen heyet, çalışanların sorularını yanıtladı ve taleplerini dinledi. Sendika çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunan Genel Başkan Vekili İnaltekin, PTT A.Ş.’nin eleman alımıyla ilgili merak edilenleri açıkladı.

Ziyaretlerinde; gezilen illerin Başmüdürlerini ve Müdürlerini makamlarında ziyaret eden heyet, çalışanlardan gelen talepleri iletti. Memur-Sen ve Birlik Haber-Sen olarak kamu çalışanları için verilen mücadelenin önemini vurgulayan Genel Başkan İnaltekin, çalışmalarının durmaksızın devam edeceğini ifade etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Başmüdür ve Müdürler, Birlik Haber-Sen Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar dilediler.

Programlar sırasında Bursa İl Başkanı Sabri Uğur, İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı Halil İbrahim Derim, Yönetim Kurulu Üyeleri ve işyeri temsilcileri ile bir araya gelen Birlik Haber-Sen heyeti, çalışmalar hakkında bilgiler aldı ve istişarelerde bulundular. Çalışmaların son gününde İstanbul’da göreve yeni atanan Müdürlerle bir araya gelen Birlik Haber-Sen Heyeti, Müdürlerle sohbet ettiler ve hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Okunma Sayısı : 397

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?