Birlik Haber-Sen Yönetimi Kayseri’yi Ziyaret Etti

19/10/2019

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç ve Evren Akpınar, Kayseri’yi ziyaret ederek kamu çalışanları ve teşkilat üyeleriyle bir araya geldiler.

Kayseri teşkilatını ziyaret eden Genel Başkan Ömer Budak, Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç ve Evren Akpınar; Kayseri Şube Başkanı Mehmet Taş ve Yönetim Kurulu Üyelerinden çalışmaları hakkında bilgi aldılar. Kayseri’de Başmüdürlük ve merkezlerde çalışanları ziyaret eden Birlik Haber-Sen Yönetimi, hizmet kolu çalışanlarının taleplerini dinleyerek sorularını cevapladılar.

Kayseri Şube Başkanı Mehmet Taş ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından düzenlenen Temsilciler Toplantısı’na; Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç ve Evren Akpınar, işyeri temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Birlik Haber-Sen’in büyüyen, büyüdükçe güçlenen bir aile olduğunu ifade eden Genel Başkan Ömer Budak, böyle bir ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyduğunu belirtti. Memur-Sen çatısı altında Birlik Haber-Sen olarak her mücadelenin ve elde edilen kazanımın altında büyük çalışmaların yattığını vurgulayan Budak, çalışanlar için verdikleri tüm çabadan ve döktükleri her ter damlasından onur duyduklarını söyledi.

Birlik Haber-Sen’in çalışmaları hakkında bilgiler veren Genel Başkan Budak, yürütülen projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Toplantıda, yakın zamanda yapılan ve mutabakatsızlıkla sonuçlanan 5. Dönem Toplu Sözleşme sürecinde yaşananlar ve toplu sözleşme sonucunda oluşan süreçte yapılacak çalışmalar istişare edildi. Ayrıca diğer güncel sendikal konuların görüşüldüğü toplantıda; üyelerin soru, teklif ve önerileri de görüşüldü.

Katılımcılardan gelen soruları yanıtlayan Birlik Haber-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri, kendilerinden gelen talepleri de toplayarak gerekli birimlere ileteceklerinin altını çizdiler.

Gerçekleştirilen toplantı aile fotoğrafının ardından sona erdi.

Okunma Sayısı : 904

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?