Birlik Haber-Sen Heyeti Balıkesir ve Yalova’yı Ziyaret Etti

09/10/2019

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Erdem, teşkilat çalışmaları kapsamında Balıkesir ve Yalova illerini ziyaret ederek kamu çalışanları ile bir araya geldiler.

Çalışmalarını aralıksız sürdüren Birlik Haber-Sen heyeti, gittikleri bölgelerde görüşmelerine devam etti. Ziyaretlerine Balıkesir’de devam eden Genel Başkan Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Erdem, teşkilat üyeleri ve işyeri temsilcileri ile bir araya geldiler.

Balıkesir Şube Başkanı Samed Gazan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve işyeri temsilcileri ile görüşen Birlik Haber-Sen heyeti, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Mutabakatsızlıkla biten 5. Toplu Sözleşme sürecine ilişkin bilgilendirmelerde bulunan Genel Başkan Budak, çalışma hayatında yaşanan güncel sorunlardan ve çözüm önerilerimizden bahsetti.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Erdem, Balıkesir ziyaretlerinin ardından Yalova’ya giderek çalışmalarına devam etti.

Yalova’da Başmüdürlük ve merkez çalışanlarını ziyaret eden Birlik Haber-Sen Yönetimi, hizmet kolu çalışanlarının taleplerini dinleyerek sorularını yanıtladılar. PTT A.Ş.’de son dönemde yapılan çalışmaları değerlendiren Birlik Haber-Sen Heyeti, ülkenin en köklü kurumlarından biri olan PTT A.Ş. ile personelin refahı için çalışmalarını durmaksızın sürdürdüklerini ifade ettiler. Birlik Haber-Sen’in çalışmaları hakkında bilgiler veren Genel Başkan Budak, yürütülen projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Toplu sözleşme sürecine de değinen Genel Başkan Budak, haksız sonuca şerh düştüklerinin altını çizdi.

Toplantının ardından Yalova Başmüdürü Elif Tan’ı makamında ziyaret eden Birlik Haber-Sen heyeti, çalışanların taleplerini kendisine ileterek istişare toplantısı gerçekleştirdiler. Başmüdürlük ve Merkez Müdürlük ziyaretlerini gerçekleştiren heyet, kamu çalışanları ile görüşmelerini sürdürdüler.

Okunma Sayısı : 972

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?