Başkanlarımızdan PTT A.Ş.’de Yeni Görevlerine Atanan Bürokratlara Hayırlı Olsun Ziyaretleri

06/03/2018

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet Karagöz ve Muzaffer Boskurt, Ankara 17 Nolu Şube Başkanımız Evren Akpınar, Genel Merkez Kadın Komisyonu Başkanımız Fatma Safiye Yelken, Ankara 17 Nolu Şube Başkan Vekilimiz Cengiz Cantemur ve Ankara 17 Nolu Şube Başkan Yardımcımız Tahsin Akarsu yeni atamalar ile göreve gelen PTT A.Ş. Daire Başkanlarına ve PTT A.Ş. Ankara Başmüdürü’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Genel Başkanımız Ömer Budak önderliğindeki heyet; PTT A.Ş. Posta ve Kargo Hizmetleri Daire Başkanlığına yeni atanan Selahattin Ekinci, PTT A.Ş. Muhasebe ve Finansman Daire Başkanlığına yeni atanan Ziyafettin Kılıçoğlu, PTT A.Ş. Değerli Kağıtlar Dairesi Başkanlığına yeni atanan Mehmet Orhon, PTT A.Ş. Yapı Dairesi Başkanlığına Asaleten atanan Ertan Candaş ve PTT A.Ş. Ankara Başmüdürlüğü görevine atanan Hasan Hüseyin Kaya’yı makamlarında ziyaret ederek yeni görevlerinin hayırlı olmasını dilediler.

Görevlerine yeni atanan PTT A.Ş. Daire Başkanlarına ve PTT. A.Ş. Ankara Başmüdürüne sendikamız hakkında bilgiler veren Genel Başkanımız Ömer Budak, çalışanlar için verilen mücadelelerden ve kazanılan başarılardan bahsetti. Göreve yeni atanan Daire Başkanlarına ve Ankara Başmüdürüne iyi dileklerini sunan Genel Başkanımız Ömer Budak, yeni görev alanlarında başarılar diledi.

Okunma Sayısı : 1003

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?