Başkanlarımız Eskişehir Teşkilatımızı Ziyaret Ettiler

01/11/2017

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcılarımız Mevlüt Burgaç, Ahmet Karagöz ve Muzaffer Boskurt, Eskişehir teşkilatımızı ziyaret ederek hizmet kolu çalışanlarımızla bir araya geldiler.

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcılarımız Mevlüt Burgaç, Ahmet Karagöz ve Muzaffer Boskurt, ilk olarak Eskişehir İl Başkanımız Eskişehir Ercan Yattıkalkmaz’ ı ve İl Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Genel Başkanımız Budak Genel Başkan Yardımcılarımız, Eskişehir İl Başkanımız Ercan Yattıkalkmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte PTT A.Ş. Eskişehir Başmüdürü Hüseyin Zengin’ i makamında ziyaret ederek, istişarelerde bulundular.

Başmüdürlük birim müdürlükleri çalışanlarını ziyaret eden Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcılarımız Mevlüt Burgaç, Ahmet Karagöz ve Muzaffer Boskurt, Eskişehir İl Başkanımız Ercan Yattıkalkmaz ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri buradaki çalışmalarının ardından 2 Eylül PTT Merkezi, Tepebaşı P.D.M’ yi, Köprübaşı Merkezi, Odunpazarı P.D.M, PİM Müdürlüğünü ziyaret ederek, çalışanların sıkıntı ve taleplerini dinlediler. Çalışanlara sendikamızın kazanımları hakkında bilgi veren başkanlarımız, onların sıkıntı, önerilerini ve taleplerini dinlediler.

Okunma Sayısı : 488

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?